دانشگاه پیام نور استان اصفهان
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
بازديدها
تقويم
رويدادها
زمان ديجيتال
لینکهای تصویری
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود كاربرانبازدید دکتر آذری جهرمی وزیر فن آوری، ارتباطات و اطلاعات از دانشگاه پیام نور مرکز نطنز و افتتاح دفتر استارتاپ دکتر آذری جهرمی با تلاش و پیگیریهای فراوان و خستگی ناپذیر دکتر حمیدی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز نطنز و پیگیری دکتر صفاری نماینده شهرستان، با هیات همراه در دانشگاه پیام نور مرکز نطنز جهت افتتاح دفتر ایده های نوپا و کسب و کارهای نوین (استارتاپ)حضور یافت.

این مراسم که در سالن اجتماعات مرکز برگزار گردید با استقبال خیل عظیم همشهریان نطنزی و بادرودی و دانشجویان گرامی روبرو شد و مسئولین بالا رتبه شهرستان و استان ( استاندار،رئیس مخابرات استان و فن آوری و رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان و رئیس دبیرخانه منطقه 6  ، و...) حضور داشتند.

آقای حسنی فرماندار شهرستان نطنز گزارشی از عملکرد کارهای انجام شده  در زمینه ارتباطات و زیر ساختهای این پروژه و اقداماتی که در زمینه خدمات الکترونیکی دولت در این شهرستان در راستای کسب و کارهای نوین انجام شده است، ارائه نمود.

دکتر آذری جهرمی وزیر فن آوری، ارتباطات و اطلاعات در خصوص ارتباطات و فن آوری و تمایل جامعه جهت ارتقاء در خصوص شیوهای نوین کاریابی و دولت الکترونیک و حمایت در این زمینه صحبت نمود و قول مساعدت در این زمینه را جهت کمک و یاری در این خصوص به شهرستان و دفتر استارتاپ مرکز  ابراز نمود.

درپایان دفتر مرکزی کسب وکارهای نوین (استارتاپ) شهرستان که در دانشگاه پیام نور مرکز نطنز مستقر  گردیده توسط وزیر فن آوری، ارتباطات و اطلاعات افتتاح گردید.

دکتر یوسفی رئیس دبیرخانه منطقه 6 و رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان درخصوص پیام نور که در کل کشور یک شبکه و بهترین حامی دولت الکترونیک می باشد توضیحاتی را پیرامون اینکه کلیه خدمات پیام نور الکترونیکی و تلویزیون تعاملی و دانشگاه مجازی در خدمت تمام دانشجویان ، اساتید و صنعت و بازار قرار می دهد، ارائه داد و تقاضاهای خود را در زمینه پیشرفت فضای مجازی و کسب و کارهای نوین درخواست نمود.   

پس از افتتاح دفتر استارتاپ ، جلسه ای در دفتر رئیس دانشگاه پیام نور مرکز نطنز با حضور دکتر یوسفی رئیس محترم دانشگاه پیام نور استان اصفهان و رئیس دببرخانه منطقه 6 و با حضور کارکنان مرکز پیرامون مسائل دانشگاه و چگونگی تکریم دانشجویان و مشکلات پیش رو صحبت شد و در این خصوص ایشان راهنمایی های مفیدی را در اختیار کارکنان مرکز قرار داد و ابراز خشنودی و امیدواری نمود.

وی همچنین جهت نیل و سوق به سمت این گونه کسب و کارهها و دوره های آموزشی آزاد  در مراکز را خواستار شد.

 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما