دانشگاه پیام نور استان اصفهان
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
بازديدها
تقويم
رويدادها
زمان ديجيتال
لینکهای تصویری
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود كاربرانبرگزاری نشست مدیر و کارشناسان حوزه امور اداری و پشتیبانی دانشگاه پیام نور استان اصفهان و مسئولین امور اداری مراکز و واحدها نشست و گردهمایی مدیر و کارشناسان حوزه امور اداری و پشتیبانی استان و مسئولین امور اداری مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان اصفهان در محل سالن جلسات ستاد استان برگزار گردید.

این نشست یک روزه در سه بخش کارگاه آموزشی نرم افزار حضور و غیاب ERP ، بررسی مشکلات بیمه تکمیل درمان کارکنان و تشریح و پرسش و پاسخ مسائل اداری و پرسنلی تقسیم بندی شد، که در بخش کارگاه آموزشی، نحوه عملکرد نرم افزار جدید و یکپارچه حضور و غیاب پرسنلی تشریح گردید. پس از آموزش، دکتر یوسفی، رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان ضمن تجلیل از نظم موجود در حضور و کارکرد پرسنل استان، به بیان رهنمودهایی درخصوص توسعه سامانه های الکترونیک در دانشگاه پرداخت و پرسنل را به تلاش مجدانه بیش از پیش برای راهبرد اهداف دانشگاه توصیه نمود.

در ادامه مسئولین بیمه تکمیل درمان ایران در جلسه حضور یافته و به بررسی مشکلات همکاران سطح استان در خصوص بیمه تکمیلی پرداختند.

در پایان آقای خیرمند، مدیر امور اداری و پشتیبانی استان ضمن بیان رهنمودهای لازم در خصوص نظم بخشی بیشتر به کارکرد پرسنل، در خصوص پاره ای از مسائل اداری به بیان مواردی پرداخت و به پرسش های همکاران پاسخ داد.

 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما