صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
بازديدها
تقويم
رويدادها
زمان ديجيتال
لینکهای تصویری
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود

1

2

3
1397/2/24 دوشنبه دیدار رئیس و مسئولین دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه شهرستان اردستان رئیس و مسئولین دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با حجت الاسلام و المسلمین دهشیری نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه شهرستان اردستان که از اساتید برجسته و شاخص این دانشگاه می باشد، دیدار کردند.

در این نشست صمیمی دکتر محمد ابراهیم ایرج پور رئیس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان خواستار توجه بیشتر نسبت به موضوع فرهنگ عمومی شد و تاکید کرد توجه به خرده فرهنگ ها می تواند ما را در دست یابی به یک فرهنگ ناب کمک کند.

وی با اشاره اینکه دانشگاه پیام نور مرکز اردستان اولویت خود را مسائل فرهنگی قرار داده و به حمد الهی تا کنون در این مسیر گام های خوبی برداشته شده بیان داشت: امیدواریم حضرتعالی با الطاف پدرانه خود این دانشگاه را جهت ارتقای فرهنگ عمومی دانشجویان یاری فرمائید.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دهشیری ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به مجموعه پیام نور اظهار داشت: تغییرات فرهنگی مجموعه ای به هم پیوسته و به هم تنیده است که باید در یک جامعه از مراکز آموزشی و فرهنگی همانند دانشگاه شروع شود و در این بخش نقش اساتید بسیار مهم است. استاد آگاه و دلسوز و روشنفکر می تواند علاوه بر ایجاد یک شاکله مدون در ذهن متعلم خود، سرمایه های ذهنی و عقلی لازم برای زندگی آینده را هم در اختیار وی قرار دهد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر