1

2

3

4

5

6
1397/3/20 يكشنبه بازدید نمایـنده و فـرماندار شهـرستان اردستـان از دانشگاه پیام نور مرکز اردستان حجت الاسلام و المسلمین حاج صادق طباطبائی نژاد نماینده مردم شهرستان اردستان در مجلس شورای اسلامی به همراه آقای حمید رضا تاملی فرماندار این شهرستان در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان حاضر و با رئیس و کارکنان این دانشگاه دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست ابتدا دکتر محمد ابراهیم ایرج پور رئیس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان ضمن عرض خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام علی (ع)  گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی و مالی دانشگاه را ارائه کرد.

ایشان ضمن تشریح مسائل و مشکلات دانشگاه به ارائه راه کارهایی در این خصوص پرداخت که لازمه اجرایی شدن آنها را مساعدت و پیگیری نماینده شهر اردستان دانست.

 در ادامه این نشست کارکنان دانشگاه نیز به نوبه خود به بیان پاره ای از مسائل روز دانشگاه و ارائه راهکار در این خصوص پرداختند.

 حجت الاسلام و المسلمین حاج صادق طباطبائی نژاد نماینده مردم شهرستان اردستان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی حضار، دغدغه‌های  ذکره شده توسط کارکنان را بجا دانست و تأکید کرد با همکاری و همفکری می بایست  برای حل آن چاره‌جویی کرد.

 وی از دانشگاهیان دعوت کرد تا با استفاده از توان علمی و فکری خود اتاق‌های فکر تشکیل داده و نمایندگان را جهت تدوین هرچه بهتر طرح‌ها و نیز اصلاح لوایح پیشنهادی دولت یاری دهند.

در این نشست که با هدف بررسی ارتقا کیفیت دانشگاه پیام نور مرکز اردستان برگزار شد بر مرتفع نمودن موانع پیشروی دانشگاه تاکید شد.

در پایان نماز جماعت با حضور کارکنان و با امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج صادق طباطبائی نژاد در نمازخانه این دانشگاه اقامه شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر