صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
بازديدها
تقويم
رويدادها
زمان ديجيتال
لینکهای تصویری
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود

1

2

3

4

5

6

7

8
1397/2/24 دوشنبه برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان اردستان در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان، نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه شهرستان اردستان، نماینده محترم مردم شهرستان اردستان در مجلس شورای اسلامی و مدیران شهرستانی، مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان اردستان در سالن همایش های دانشگاه پیام نور مرکز اردستان برگزار گردید.

ابتدای مراسم حجت الاسلام دهشیری نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه شهرستان اردستان با بیان اینکه پست و مدیریت یک امتحان برای همه است، اظهار داشت: به حکم انسانیت از زحمات مهندس غیور که تلاش کرده و زحمت کشیدند تقدیر و تشکر داریم.

وی با بیان اینکه آنها که خوب کار می کنند پیش خدا اجر دارند ولو اینکه در نظر دیگران به چشم نیاید، خاطرنشان کرد: جناب مهندس غیور در کلیه مسائل شهرستان تلاشهای فراوانی داشت و کارها را به خوبی به انجام رساند.

امام جمعه شهرستان اردستان با بیان اینکه مراسم تودیع و معارفه یک نوع سنت است و این سیر و جریان همیشه ادامه دارد تاکید کرد: از فرماندار جدید هم انتظار است کار را به نحو احسن پیش برده و باعث تقویت ارکان نظام باشد و انتظاراتی که نظام دارد این است که فرماندار بعنوان نماینده عالی دولت در شهرستان نیروی هماهنگ کننده بین تمام ادارات بوده و مسئول نظارت بر اجرای قوانین باشد.

سپس حجت الاسلام و المسلمین حاج صادق طباطبایی نژاد نماینده مردم شهرستان اردستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر به پاس تمامی زحمات آقای مهندس غیور و تبریک به آقای تاملی فرماندار جدید شهرستان اردستان، با اشاره به اینکه یک فرماندار وظایف و اختیاراتی در حوزه های امنیتی، سیاسی و فرهنگی دارد، گفت: نظام ما نظام جمهوری اسلامی است و هر مدیری وظیفه دارد هم به جمهوریت و هم ارزشها و اسلام توجه کند چرا که برای این نظام خون ها داده شد.

نماینده اردستان در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم از مسئولان شهرستانی، استانی و کشوری انتظار دارند تا نسبت به شناخت مشکلات، اولویت بندی و تلاش برای رفع آنها اقدام کنند که در راس آنها بیکاری و بی آبی است.

سید صادق طباطبائی نژاد با تاکید بر دوری از مسائل حاشیه ای عنوان کرد: انتظار می رود تا فرماندار با سرعت عمل، همدلی و تصمیم های با تامل برای تحرک بخشی به اداره ها اقدام کرده و در صورت ادامه روند نسبت به اعمال تغییرات اقدام شود.

مهندس غیور فرماندار سابق اردستان نیز در سخنان خود ضمن تشکر و قدر دانی از تمامی مدیران شهرستان اردستان بیان داشت یک مدیر در جمهوری اسلامی باید مسئولیت و پست را برای خود امانت بداند و سعی بر انجام خوب عمل داشته باشد، تصریح کرد: نظام اسلامی نظام ریاستی نیست و همه مدیران باید در این نظام به شکلی کار کنند که پاسخگو باشند.

ایشان ضمن تقدیر و تشکر ویژه از دکتر محمد ابراهیم ایرج پور رئیس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه راه اندازی مرکز خلاقیت و شکوفایی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان، افتتاح این مرکز در دانشگاه پیام نور شهرستان را به عنوان بزرگترین خدمت خود در دوران فرمانداری شهرستان اردستان معرفی کرد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان هم در این مراسم با قدردانی از تلاشهای فرماندار پیشین اظهار داشت: اینکه مسئولی صادقانه تلاش کرده و اسباب رضایتمندی مردم را در نظام فراهم کند مایه مباهات است.

وی با تاکید بر ارائه برنامه مدون برای اداره اردستان در سه سال آینده و ارزیابی سالانه عملکردها افزود: اشتغال باید در شهرستان جزء اولویت ها قرار گرفته و با توجه به شرایط کنونی سیاست بین الملل، باید به سرمایه های محلی و امکانات بومی برای ایجاد اشتغال متکی شویم.

وی ابراز داشت: امیدواریم فرماندار جدید با کوله باری از تجربیات و با بهره مندی از پتانسیل شهرستان اردستان در راه توسعه و شکوفایی این شهرستان تلاش نماید.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان از زحمات دانشگاه پیام نور مرکز اردستان تشکر و قدردانی نمود.

در پایان این مراسم از علیرضا غیور فرماندار سابق این شهرستان تجلیل و حمیدرضا تاملی، طی حکمی از سوی محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان به عنوان فرماندار جدید اردستان معرفی شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر