دانشگاه پیام نور استان اصفهان
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
بازديدها
تقويم
رويدادها
زمان ديجيتال
لینکهای تصویری
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود كاربران1396/6/8 چهارشنبه برگزاری مرحله استانی ( نیمه نهایی ) بیست و یکمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه پیام نور در استان اصفهان مرحله استانی بخش شفاهی 21 امین جشنواره سراسری قران و عترت دانشجویان دانشگاه پیام نور در روز سه شنبه هفتم شهریور ماه 96 در ستاد استان اصفهان برگزار گردید .

مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور استان اصفهان اظهار داشت: این دوره از مسابقات که در 6 بخش و 32 رشته برگزار می شود تعداد 735 نفر از دانشجویان استان اصفهان ثبت نام نمودند .

فیاضی افزود: در بخش شفاهی مسابقات که در 9 رشته برگزار می شود تعداد 194 نفر از دانشجویان شرکت نمودند که پس از برگزاری مسابقات در مرحله مقدماتی در سطح مراکز و واحدها تعداد 127 نفر به مرحله استانی راه یافتند.

وی گفت: این مسابقات در دو بخش خواهران و برادران در 4 سالن مجزا و با داوری اساتید برجسته کشوری برگزار و نفرات برگزیده به مرحله کشوری که در مهرماه سال جاری به میزبانی دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی برگزار می شود، راه یافتند.

لازم به ذکر است در مراسم اختتامیه که با حضور رئیس و معاونین و مدیران ستاد استان برگزار شد از برگزیدگان با اهداء لوح تقویر و جوائز تقدیر به عمل آمد .

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما