دانشگاه پیام نور استان اصفهان
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
بازديدها
تقويم
رويدادها
زمان ديجيتال
لینکهای تصویری
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود كاربران

1397/2/24 دوشنبه برگزاری جلسه هماهنگی و تبادل نظر مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران شاهین شهر و میمه و دانشگاه پیام نور مرکز وزوان جلسه هماهنگی و تبادل نظر مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانشگاه پیام نور مرکز وزوان با حضور آقای عباس طاهریان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر مسئولین هر دو مجموعه در سالن کنفرانس دانشگاه پیام نور مرکز وزوان برگزار شد.

در این جلسه خانم میرمبین مسئول امور شاهد و ایثارگران دانشگاه پیام نور ضمن گرامیداشت مقام شهدای گلگون کفن ایران اسلامی اظهار داشت: امنیت و آسایش و پیشرفت کشور را مرهون فداکاری ها و از خودگذشتگی های ایثارگران بوده و تجلیل از جایگاه ایثارگران و خدمت به خانواده ها و فرزندان شهدا و ایثارگران از وظایف اصلی تمامی مسئولین و آحاد مردم است.

وی افزود: همواره باید با احساس مسئولیت و ادای دین نسبت به شهدا و ایثارگران و خانواده های آنها در جامعه قدم برداشت و در جهت پیشرفت و تعالی کشور کوشا بود.

ایشان در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه تصریح کرد: برگزاری یادواره های بزرگداشت شهدا، دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران، برگزاری نمایشگاه های مرتبط با موضوع شهادت و ایثار، برگزاری نشست صمیمی با دانشجویان شاهد و ایثارگر را از جمله فعالیت های اساسی این دانشگاه در حوزه شهادت و ایثار بوده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شاهین شهر و میمه بیان داشت: سطح علمی و پژوهشی دانشجویان شاهد با تلاش های که صورت گرفته به سطح مطلوبی رسیده است.
عباس طاهریان در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات و احساس مسئولیت های مسئولین دانشگاه و ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر، بر ارتقاء و افزایش سطح علمی و پژوهشی دانشجویان شاهد و ایثارگر تاکید کرد و ادامه داد: ورود دانشجویان شاهد و ایثارگر به عرصه تحقیقات علمی و پژوهشی از ضروریات بوده که اساتید دانشگاه باید دانشجویان شاهد و ایثارگر را در این مسیر راهنمایی کنند.

در این جلسه مسئولین به بحث و تبادل نظر درباره بروز رسانی دانشجویان ایثارگر، تبیین قوانین آموزش عالی در خصوص مسائل و مشکلات آموزشی و رفاهی دانشجویان و سایر موارد آموزشی و فرهنگی پرداختند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما