صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
بازديدها
تقويم
رويدادها
زمان ديجيتال
لینکهای تصویری
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود

1
1397/2/24 دوشنبه برگزاری جلسه هماهنگی و تبادل نظر مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران شاهین شهر و میمه و دانشگاه پیام نور مرکز وزوان جلسه هماهنگی و تبادل نظر مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانشگاه پیام نور مرکز وزوان با حضور آقای عباس طاهریان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر مسئولین هر دو مجموعه در سالن کنفرانس دانشگاه پیام نور مرکز وزوان برگزار شد.

در این جلسه خانم میرمبین مسئول امور شاهد و ایثارگران دانشگاه پیام نور ضمن گرامیداشت مقام شهدای گلگون کفن ایران اسلامی اظهار داشت: امنیت و آسایش و پیشرفت کشور را مرهون فداکاری ها و از خودگذشتگی های ایثارگران بوده و تجلیل از جایگاه ایثارگران و خدمت به خانواده ها و فرزندان شهدا و ایثارگران از وظایف اصلی تمامی مسئولین و آحاد مردم است.

وی افزود: همواره باید با احساس مسئولیت و ادای دین نسبت به شهدا و ایثارگران و خانواده های آنها در جامعه قدم برداشت و در جهت پیشرفت و تعالی کشور کوشا بود.

ایشان در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه تصریح کرد: برگزاری یادواره های بزرگداشت شهدا، دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران، برگزاری نمایشگاه های مرتبط با موضوع شهادت و ایثار، برگزاری نشست صمیمی با دانشجویان شاهد و ایثارگر را از جمله فعالیت های اساسی این دانشگاه در حوزه شهادت و ایثار بوده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شاهین شهر و میمه بیان داشت: سطح علمی و پژوهشی دانشجویان شاهد با تلاش های که صورت گرفته به سطح مطلوبی رسیده است.
عباس طاهریان در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات و احساس مسئولیت های مسئولین دانشگاه و ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر، بر ارتقاء و افزایش سطح علمی و پژوهشی دانشجویان شاهد و ایثارگر تاکید کرد و ادامه داد: ورود دانشجویان شاهد و ایثارگر به عرصه تحقیقات علمی و پژوهشی از ضروریات بوده که اساتید دانشگاه باید دانشجویان شاهد و ایثارگر را در این مسیر راهنمایی کنند.

در این جلسه مسئولین به بحث و تبادل نظر درباره بروز رسانی دانشجویان ایثارگر، تبیین قوانین آموزش عالی در خصوص مسائل و مشکلات آموزشی و رفاهی دانشجویان و سایر موارد آموزشی و فرهنگی پرداختند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر