1

2

3

4
1397/7/16 دوشنبه دیدار معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با رئیس دانشگاه پیام نور مرکز زرین شهر حجت الاسلام کلباسی معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری طی بازدیدی از با رئیس ، مسئول فرهنگی و فعالان فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز زرین شهر دیدار و تبادل نظر کرد.

در این دیدار که در سالن جلسات دانشگاه پیام نور مرکز زرین شهر برگزار گردید، محمدی رئیس اداره فرهنگی دانشگاه ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام عزاداری سیدالشهدا در ماه محرم به ارائه گزارش کاملی از فعالیتهای فرهنگی در طی یک سال اخیر پرداخت.

وی با تقدیر و تجلیل از فعالان فرهنگی دانشگاه در پیشبرد اهداف فرهنگی دانشگاه، آنان را بازوهای توانمند فرهنگی دانست و اظهار داشت: باید با قدرت و قوت بیشتری در جهت خدمت به جوانان و دانشجویان و ایجاد امید و انگیزه بیشتر در آنان گام برداریم و در این راه از سختی ها و مشکلات هراسی به دل راه ندهیم.

در ادامه دکتر سلیمانی به ایراد سخنرانی پرداخت. عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مرکز زرین شهر به تبیین جایگاه مرکز زرین شهر در حوزه فرهنگی پرداخت.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه پیام نور مرکز زرین شهر کسب رتبه های برتر قرآنی در مرحله استانی، کسب رتبه در جشنواره کشوری رویش در استان همدان، کسب رتبه در جشنواره کشوری حرکت در استان مرکزی و کسب رتبه در جشنواره کشوری نشریات دانشجوئی در استان هرمزگان را از نمونه های بارز رتبه های کسب شده توسط دانشجویان فعال این مرکز دانست.

در پایان دانشجویان فعال در حوزه های فرهنگی در فضائی صمیمی به بحث و تبادل نظر با معاون دفتر نهاد و هیات همراه پرداختند و دغدغه های خود در زمینه های فرهنگی را بیان نمودند.

حجت الاسلام کلباسی با همراهی حجت الاسلام عطائی امام جماعت مرکز از مجتمع فرهنگی دانشگاه، بسیج دانشجوئی، کانون قرآن و عترت، هلال احمر و سایر تشکلات دانشجوئی بازدید و جایگاه مرکز زرین شهر را در حوزه های فرهنگی قابل تقدیر ارزیابی نمود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر