دانشگاه پیام نور استان اصفهان
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
بازديدها
تقويم
رويدادها
زمان ديجيتال
لینکهای تصویری
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود كاربران
1397/7/15 يكشنبه غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور رئیس و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز وزوان همزمان با هفته دفاع مقدس، رئیس، اساتید و دانشجویان بسیجی حوزه شهید چمران دانشگاه پیام نور مرکز وزوان با حضور در گلزار شهدای وزوان، مزار شهدای انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس و مدافعان حرم را غبارروبی و عطرافشانی کردند.

شرکت‌کنندگان در مراسم معنوی غبارروبی و عطرافشانی با نثار شاخه‌های گل و تجدید بیعت با شهدای ۸ سال دفاع مقدس، یاد و خاطره حماسه سازی‌ها و ایثارگری‌های شهدای والامقام را گرامی داشتند.

دکتر یوسفوند رئیس دانشگاه پیام نور مرکز وزوان در سخنانی ،ضمن تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر دشمن ایستادگی کردند و با جانفشانی و شجاعت بسیار اجازه ندادند ذره ای از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد. ایشان هدف از برپایی این نوع مراسمات را بیعت با شهدا و پاسداشت خون این شهیدان بیان کردند.

وی در این مراسم حادثه تروریستی شهر اهواز را محکوم و هدف از این حمله تروریستی و تیراندازی به سمت شهروندان بی‌دفاع و سربازان مظلوم در رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز را، ایجاد رعب و وحشت و تفرقه افکنی میان ملت سرافراز ایران دانست.

در ادامه حاضرین ضمن قرائت فاتحه، غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا با آرمانهای انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمودند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما