صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
بازديدها
تقويم
رويدادها
زمان ديجيتال
لینکهای تصویری
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود

1

2
1397/2/26 چهارشنبه برگزاری مسابقه والیبال دوستانه دانشگاه پیام نور واحد دهق و آموزش و پرورش منطقه مهردشت تیم والیبال دانشگاه پیام نور واحد دهق در مسابقه ای دوستانه به مصاف تیم والیبال کارکنان آموزش و پرورش منطقه مهردشت رفت که این دیدار با برتری تیم دانشگاه پیام نور واحد دهق پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی، امور فرهنگی و تربیت بدنی دانشگاه پیام نور واحد دهق مسابقه ای دوستانه بین تیم کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد دهق و کارکنان آموزش و پرورش منطقه مهردشت با هدف افزایش روحیه، شادابی و نشاط معلمان، اساتید، کارکنان و دانشجویان ترتیب داد که این موضوع تاثیر مستقیمی در حضور پرشور و با انگیزه آنان در محل کار و تحصیل شان دارد.

این مسابقه که در 5 ست متوالی برگزار گردید، نتایج بازی به این شکل رقم خورد که ست اول با نتیجه 25 بر 22 به سود تیم دانشگاه پیام نور ، ست دوم با نتیجه 25 بر 23 به سود تیم آموزش و پرورش ، ست سوم با نتیجه 25 بر 13 به سود تیم آموزش و پرورش، ست چهارم با نتیجه 25 بر 18 به سود تیم دانشگاه پیام نور و در نهایت ست پنجم با نتیجه 15 بر 13 به سود تیم دانشگاه پیام نور به پایان رسید.

این دیدار که در فضای دوستانه و نشاط آور برگزار شد در نهایت با برتری 3 بر 2 تیم والیبال دانشگاه پیام نور واحد دهق به پایان رسید.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر