دانشگاه پیام نور استان اصفهان
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
بازديدها
تقويم
رويدادها
زمان ديجيتال
لینکهای تصویری
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود كاربران


1397/2/26 چهارشنبه برگزاری مسابقه والیبال دوستانه دانشگاه پیام نور واحد دهق و آموزش و پرورش منطقه مهردشت تیم والیبال دانشگاه پیام نور واحد دهق در مسابقه ای دوستانه به مصاف تیم والیبال کارکنان آموزش و پرورش منطقه مهردشت رفت که این دیدار با برتری تیم دانشگاه پیام نور واحد دهق پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی، امور فرهنگی و تربیت بدنی دانشگاه پیام نور واحد دهق مسابقه ای دوستانه بین تیم کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد دهق و کارکنان آموزش و پرورش منطقه مهردشت با هدف افزایش روحیه، شادابی و نشاط معلمان، اساتید، کارکنان و دانشجویان ترتیب داد که این موضوع تاثیر مستقیمی در حضور پرشور و با انگیزه آنان در محل کار و تحصیل شان دارد.

این مسابقه که در 5 ست متوالی برگزار گردید، نتایج بازی به این شکل رقم خورد که ست اول با نتیجه 25 بر 22 به سود تیم دانشگاه پیام نور ، ست دوم با نتیجه 25 بر 23 به سود تیم آموزش و پرورش ، ست سوم با نتیجه 25 بر 13 به سود تیم آموزش و پرورش، ست چهارم با نتیجه 25 بر 18 به سود تیم دانشگاه پیام نور و در نهایت ست پنجم با نتیجه 15 بر 13 به سود تیم دانشگاه پیام نور به پایان رسید.

این دیدار که در فضای دوستانه و نشاط آور برگزار شد در نهایت با برتری 3 بر 2 تیم والیبال دانشگاه پیام نور واحد دهق به پایان رسید.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما