دانشگاه پیام نور استان اصفهان
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
بازديدها
تقويم
رويدادها
زمان ديجيتال
لینکهای تصویری
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود كاربران


1397/2/23 يكشنبه بازدید دکتر زمانی رئیس دانشگاه از مرکز خلاقیت و نوآوری دانشگاه پیام نور استان اصفهان رئیس دانشگاه پیام نور از مرکز خلاقیت و نوآوری دانشگاه پیام نور استان اصفهان بازدید نمود . در این بازدید نماینده های هسته های علمی عضو مرکز به بیان ایده ها و فعالیهای خلاقانه خود در حضور رئیس دانشگاه نمودند و گزارشی از مراحل پیشرفت ایده های تأیید شده در این مرکز ارائه کردند .

در ضمن بازدید دکتر زمانی با طرح سئوالاتی از نحوه و کاربرد ایده ها و نحوه تجاری سازی برخی طرحها ، از تلاشهای انجام گرفته در این مرکز تقدیر نمود، ایشان ضمن ابراز خرسندی از تلاش تیمهای حاضر گفت : امیدواریم در آینده نزدیک، شاهد نتایج موفقیت آمیز فعالیتهای علمی این هسته ها باشیم.

در ادامه رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان در خصوص مرکز خلاقیت و نوآوری دانشگاه پیام نور استان اصفهان گفت: این مرکز با همکاری مستقیم شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و با مدیریت دانشگاه پیام نور اداره می شود و بستر مناسبی برای پرورش ایده های مبتکرانه و قابل تبدیل به محصول ، برای اعضای دانشگاه پیام نور استان اصفهان و دانشجویان علاقه مند فراهم نموده است .

دکتر یوسفی در ادامه افزود : در حال حاضر هفت هسته به طور مستمر و تمام وقت در این مرکز مشغول به فعالیت می باشند و شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان علاوه بر پشتیبانی حقوقی و مشاوره ای به ایشان ، مبالغی نیز با توجه به پیشرفت کارشان در اختیار هسته ها قرار می دهد . هسته های فعال در این مرکز در زمینه علمی با محوریت رشته های مهندسی مکانیک ، مهندسی پزشکی ، مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی صنایع و مهندسی شیمی ، و همچنین رشته شیمی کاربردی و زیست شناسی فعالیت می نمایند.

لازم به ذکر است این مرکز فعالیت رسمی خود را در سال 96 آغاز نمود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما