صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
بازديدها
تقويم
رويدادها
زمان ديجيتال
لینکهای تصویری
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14
1397/2/23 يكشنبه بازدید دکتر زمانی رئیس دانشگاه از مرکز خلاقیت و نوآوری دانشگاه پیام نور استان اصفهان رئیس دانشگاه پیام نور از مرکز خلاقیت و نوآوری دانشگاه پیام نور استان اصفهان بازدید نمود . در این بازدید نماینده های هسته های علمی عضو مرکز به بیان ایده ها و فعالیهای خلاقانه خود در حضور رئیس دانشگاه نمودند و گزارشی از مراحل پیشرفت ایده های تأیید شده در این مرکز ارائه کردند .

در ضمن بازدید دکتر زمانی با طرح سئوالاتی از نحوه و کاربرد ایده ها و نحوه تجاری سازی برخی طرحها ، از تلاشهای انجام گرفته در این مرکز تقدیر نمود، ایشان ضمن ابراز خرسندی از تلاش تیمهای حاضر گفت : امیدواریم در آینده نزدیک، شاهد نتایج موفقیت آمیز فعالیتهای علمی این هسته ها باشیم.

در ادامه رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان در خصوص مرکز خلاقیت و نوآوری دانشگاه پیام نور استان اصفهان گفت: این مرکز با همکاری مستقیم شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و با مدیریت دانشگاه پیام نور اداره می شود و بستر مناسبی برای پرورش ایده های مبتکرانه و قابل تبدیل به محصول ، برای اعضای دانشگاه پیام نور استان اصفهان و دانشجویان علاقه مند فراهم نموده است .

دکتر یوسفی در ادامه افزود : در حال حاضر هفت هسته به طور مستمر و تمام وقت در این مرکز مشغول به فعالیت می باشند و شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان علاوه بر پشتیبانی حقوقی و مشاوره ای به ایشان ، مبالغی نیز با توجه به پیشرفت کارشان در اختیار هسته ها قرار می دهد . هسته های فعال در این مرکز در زمینه علمی با محوریت رشته های مهندسی مکانیک ، مهندسی پزشکی ، مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی صنایع و مهندسی شیمی ، و همچنین رشته شیمی کاربردی و زیست شناسی فعالیت می نمایند.

لازم به ذکر است این مرکز فعالیت رسمی خود را در سال 96 آغاز نمود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر