دانشگاه پیام نور استان اصفهان
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
بازديدها
تقويم
رويدادها
زمان ديجيتال
لینکهای تصویری
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود كاربران


1396/6/8 چهارشنبه اعزام دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز دولت آباد به اردوی جهادی کاروان اردوی جهادی دانشگاه پیام نور مرکز دولت آباد متشکل از دو گروه خواهران و برادران در قالب 22 نفر با بدرقه رئیس دانشگاه دکتر علی زمانی و مسئولین سپاه شهرستان و بسیج دانشجویی به روستا های محروم شهرستان الیگودرز اعزام شدند.

 در این اردوی جهادی که در منطقه  الیگودرز برگزار می‌شود، دانشجویان جهادی خدمات عمرانی، فرهنگی و بهداشتی و... به ساکنان محروم این مناطق ارائه می‌دهند، گفتنی است، قبل از اعزام دانشجویان جلسه توجیهی برگزار و رئیس دانشگاه پیام نور مرکز دولت آباد طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسئولین برگزاری اردو اظهار داشت: در اردوی جهادی، شرکت‌ کنندگان با وضعیت زندگی یک منطقه محروم کشور در ابعاد مختلف فرهنگی، اعتقادی، معیشتی و بهداشتی آشنا می شوند و از طریق تلاش مخلصانه برای سازندگی در آن منطقه ، خود را ساخته و رضوان الهی را کسب می کنند.

دکتر زمانی افزود : تلاش برای محرومیت‌ زدایی، ترویج سبک زندگی اسلامی و استفاده از تمام پتانسیل مردم روستاهای محروم در جهت توسعه اشتغال و کارآفرینی از مهم‌ترین اهداف اعزام گروه‌های جهادی است.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما