دانشگاه پیام نور استان اصفهان
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
بازديدها
تقويم
رويدادها
زمان ديجيتال
لینکهای تصویری
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود كاربران


1397/3/20 يكشنبه حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان در کنار اقشار مختلف مردمی از مسیر تعیین شده از میدان امام خمینی ( ره ) به سمت میعادگاه نماز جمعه در شهرستان اردستان در حرکت بودند و صفوفی از مردان و زنان روزه‌داری را تشکیل دادند که با شعارهایی از جمله « مرگ بر اسراییل »، « مرگ بر آمریکا » و ... انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی فریاد کشیدند.

در آخرین جمعه از ماه پرفیض و برکت رمضان‌ (روز جهانی قدس)، روز رساترین فریاد علیه موجودیت نامشروع، اشغالگر، کودک کش و متجاوز صهیونیست‌ها و روز حمایت همه جانبه از فلسطین قهرمان در جای جای ایران اسلامی بود.

مردم مؤمن، روزه‌دار و انقلابی شهرستان اردستان، با پشت‌ سر گذاشتن و درک ایام و لیالی پربرکت قدر، یکصدا شعار دفاع از فلسطین، اسلام و مظلومین را سر دادند و با حضور در راهپیمایی شکوهمند و با عظمت روز جهانی قدس، همگام و همصدا با سایر مسلمانان و آزادیخواهان در سراسر جهان، غـریـو آزادی قدس شریف و فلسطین از یورش وحشیانۀ دژخیمان پلید را بار دیگر سر داده و خشم مقدس، نفرت و انزجار و برائت خود از ظلم و جور رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی را فریاد زدند.

روزه داران با شعارهایی چون « مرگ بر آمریکا »، « مرگ بر اسرائیل »، « مرگ بر آل سعود »، « الله اکبر» و « هیهات من الذله » مسیر راهپیمایی را طی نمودند

در پلاکاردهایی که در دست مردم بود جملاتی نظیر « من عاشق مبارزه با اسرائیل هستم »، « ایستاده‌ام تا محو اسرائیل » و « با ولایت تا شهادت » به چشم می خورد.

حضور نوجوانان و جوانان که به صورت دسته‌جمعی یا با خانواده‌های خود در این راهپیمایی حضور داشتند قابل توجه بود.

در پایان این راهپیمایی باشکوه حجت الاسلام و المسلمین حاج سید صادق طباطبایی نژاد نماینده مردم شهرستان اردستان در مجلس شورای اسلامی در سخنرانی خود اظهار داشت: فلسطینیان مردمان مظلومی هستند که با زور توسط رژیم غاصب صهیونیستی از منازل خود رانده شده اند.

ایشان با اشاره به عظمت و قداست مسجد الاقصی برای کلیه مسلمانان بیان داشت: متاسفانه این رژیم جعلی با قرار دادن سفارت خود در بیت المقدس، موجبات ناراحتی و برانگیختن خشم مسلمانان جهان را فراهم نموده است.

نماینده مردم شهرستان اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: این غده سرطانی در محل قلب تپنده مسلمانان قرار دارد و مهمترین وظیفه مسلمانان ایستادگی در برابر رژیم منحوس اسرائیل تا زمان نابودی کامل آن می باشد.

این مراسم با به آتش کشیدن پرچم آمریکای جهان خوار و اسرائیل غاصب و پس از آن برپایی نماز عبادی سیاسی جمعه و با حضور حداکثری مردم روزه دار و ولایت مدار شهرستان به امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا دهشیری امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان اردستان به پایان رسید.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما